Darmowe Porady Prawne Łódź

Jesteście Państwo zainteresowani darmowe porady prawne Łódź? Nazywam się Wojciech Górski i jestem adwokatem. Udzielam darmowych porad prawnych w Łodzi w każdy czwartek w godzinach od 16:00 do 18:00 – po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie lub mailowo.

Jeżeli znajdujecie się Państwo na niniejszej stronie internetowej, to najpewniej doświadczacie problemów prawnych i poszukujecie nieodpłatnej pomocy prawnej w Łodzi. Na wstępnie zaznaczam jednak, że udzielam darmowych porad prawnych w Łodzi wyłącznie z zagadnień związanych z prawem karnym.

Oznacza to, że nieodpłatna pomoc prawna obejmuje jedynie sprawy związane z postępowaniem karnym (postępowanie przygotowawcze, postępowanie sądowe, postępowanie wykonawcze).

Darmowe porady prawne Łódź

Na czym polegają darmowe porady prawne Łódź?

Bezpłatne porady prawne Łódź polegają na tym, że w trakcie osobistej konsultacji w mojej kancelarii adwokackiej w Łodzi przeanalizuję Państwa problem i udzielę porady prawnej. Jeżeli w mojej ocenie – w celu należytego zabezpieczenia Państwa interesów – pojawi się konieczność sporządzenia dokumentu lub zapewnienia reprezentacji prawnej – poinformuję o tym Państwa.

Swoją ofertę w zakresie nieodpłatnych porad prawnych kieruję do:

– domniemanych sprawców przestępstw;

– osób fizycznych lub osób prawnych, których dobro zostało zagrożone lub naruszone przez przestępstwo (osoby pokrzywdzone).

Nie odkładajcie Państwo rozwiązywania problemów prawnych na później. Darmowe porady prawne Łódź mogą okazać się rozwiązaniem Państwa komplikacji. Problemy prawne same się nie rozwiążą, a takie postępowanie może wiązać się dla Państwa z negatywnymi skutkami prawnymi, które będą trudne do odwrócenia. Im szybciej skorzystacie Państwo z darmowej porady prawnej w Łodzi, tym lepiej dla losów sprawy.

Niekiedy problem prawny uda się rozwiązać już na pierwszym spotkaniu w kancelarii. Zdarza się również, w szczególności w sprawach karnych, że darmowa porada prawna będzie niewystarczająca. Wówczas zarekomenduję Państwu dalsze działania – w oparciu o moją wiedzę i doświadczenie.

Sprawami karnymi zajmuję się od ponad 25 lat. Najpierw jako prokurator, a obecnie jako adwokat. Potrafię szybko zidentyfikować źródło problemu i nakreślić właściwą strategię działania – w nawet najtrudniejszych sprawach karnych. Aby tak się stało muszę przede wszystkim poznać dokładny stan faktyczny sprawy. Zapraszam na darmowe porady

Kiedy warto skorzystać z darmowe porady prawne Łódź?

Darmowe porady prawne Łódź będą dla Państwa najbardziej wartościowe wówczas, gdy przygotujecie się do takiego spotkania. Przez przygotowanie rozumiem wypisanie najważniejszych informacji na kartce i przyniesienie ze sobą wszystkich dokumentów, które w Państwa ocenie mają jakikolwiek związek ze sprawą. Im więcej będę posiadał informacji, tym darmowa porada prawna będzie po prostu bardziej precyzyjna.

Darmowa porada prawna w Łodzi trwa zwykle jedną godzinę zegarową.  W tym czasie możecie Państwo zadawać nielimitowaną liczbę pytań. Posługuję się łatwym i prostym językiem – tak aby wszystkie zagadnienia z zakresu prawa były dla Państwa zrozumiałe.

Jeżeli zatem chcecie Państwo skorzystać z darmowej porady prawnej w Łodzi, a Wasz problem prawny dotyczy prawa karnego – zapraszam do nawiązania kontaktu. W trakcie rozmowy telefonicznej ustalę dla Państwa dogodny termin porady prawnej.

Zapraszam do nawiązania kontaktu.

Doświadczasz problemów prawnych z zakresu prawa karnego? Szukasz adwokata Łódź sprawy karne?

739 094 444

Zapraszam do nawiązania kontaktu telefonicznego z moją kancelarią karną z Łodzi - w szczególności w sprawach pilnych.

kancelaria@kancelariakarna.com.pl

Zachęcam do wysyłania wiadomości email. Na wszystkie wiadomości odpowiadam niezwłocznie - nie później niż w ciągu 24h.

Dąbrowskiego 3 lok. 1a, Łódź

Zapraszam również do osobistych wizyt w mojej kancelarii adwokackiej w Łodzi. Proszę o potwierdzenie terminu spotkania.